Jak do nas trafić?
Opis zajęć


Instruktorki

Pole dance jest bardzo różnorodny i cały czas prężnie się rozwija. Istnieje bardzo wiele elementów wykonywanych zarówno na jak i przy rurce. Elementy te można łączyć ze sobą na różne sposoby w rozmaite układy. Poza tym pole dance z powodzeniem wykonywać można w połączeniu z różnymi rodzajami tańca. Dzięki temu pole dance, jako forma ekspresji artystycznej, daje praktycznie nieograniczone możliwości.

Trzeba wiedzieć, że tak jak każda tancerka ma swój własny styl, tak każda z instruktorek prowadzi zajęcia w nieco inny sposób. Uczestniczki kursu same decydują kto będzie je uczył.
W pierwszych tygodniach kursu warto zapisać się na zajęcia z każdą z dostępnych instruktorek aby poznać ich specyfikę i dobrać ją do własnych preferencji.

KASIA

Mam 26 lata, a sport zawsze był ważną częścią mojego życia. Z tańcem jestem związana już od małego. Tańczyłam w różnych stylach takich jak hip-hop, funky, dancehall i breakdance ale to pole dance stał się moją prawdziwą pasją. Moja przygoda z Pole Dance School zaczęła się w maju 2010. Od tego momentu Pole Dance stało się moją pasją i stylem życia. Brałam udział w Pierwszych Zawodach Pole Dance w Polsce ( Wrocław 2011 ) pod patronatem Pole Fitness Association , 1 mistrzostwa Polski Pole Dance w Skaryszewie, występowałam na gali MMa w Jarocinie i Pleszewie, zostałam Vice Miss Pole Dance w Legnicy oraz występowałam dla Radia Zet Gold na Gali "Noworoczne Mikrofony". Jestem przykładem, że jeśli się bardzo chce, to można osiągnąć wszystko o czym się marzy. Cały czas się rozwijam, zdobywając nowe umiejętności gdyż pole dance nie ma granic . Jeżeli macie dużo motywacji i pragniecie wydobyć z siebie wszystko co kobiece i sexowne, wzmacniać mięśnie i swoja sylwetke, a jednoczesnie świetnie się przy tym bawić to gorąco zapraszam.

Niektóre panie ćwiczą pole dance dla celów zawodowych, inne dla ukochanego. Jednak naszym zdaniem powinnyście zrobić to przede wszystkim dla siebie. Dzięki naszym zajęciom poznacie własne ciało oraz jego możliwości jednocześnie śmiejąc się i świetnie bawiąc. W trakcie nauki popracujemy nad siłą i elastycznością waszego ciała oraz wydobędziemy z niego maksimum kobiecości oraz seksapilu. Jest to rewelacyjny sposób na sprawdzenie i zaakceptowanie samej siebie.

Obiecujemy, że damy z siebie wszystko, abyście wyniosły z zajęć maksimum radości i satysfakcji. W zamian oczekujemy tylko uśmiechu i pozytywnego nastawienia. Do zobaczenia na zajęciach ;)