Jak do nas trafić?
Opis zajęć


O zajęciach:

W pierwszych tygodniach nauki instruktorki i uczestniczki zaznajomią się ze sobą, poznając swoje preferencje, umiejętności i możliwości. Pozwoli to na stworzenie spójnych i zgranych grup w kolejnych miesiącach kursu.

Zajęcia odbywają się 6 dni w tygodniu a dokładny ich rozkład znajduje się w zakładce terminarz.

Instruktorki podchodzą indywidualnie do każdej z uczestniczek biorąc pod uwagę jej umiejętności i możliwości.

Na zajęciach panuje luźna atmosfera, a dobry humor jest zawsze mile widziany.

Bardzo ważne jest bezpieczeństwo dlatego stopień trudności wykonywanych elementów dobierany jest na podstawie umiejętności każdej z uczestniczek. Ponadto trudniejsze elementy jak np. figury odwrócone wykonywane są zawsze z asekuracją. Aby zapobiec urazom na zajęciach używa się materacy. Niestety, jak w każdym sporcie, kontuzje zdarzają się nawet najlepszym. Drobne obicia, odciski, siniaki czy zakwasy są rzeczą normalną szczególnie na początku nauki, jednak już na pierwszych zajęciach przekonasz się, że warto.

Uczestniczki ćwiczą w małych grupach liczących maksymalnie 8 osób, natomiast dla osób bardziej wymagających proponujemy lekcje indywidualne.

Pojedyncze zajęcia trwają 60 minut i składają się z jednej strony z części obejmującej rozgrzewkę i ćwiczenia rozciągająco- wzmacniające. Z drugiej strony, przeważającą część zajęć stanowi nauka nowych, oraz szlifowanie dotychczas poznanych elementów.

Należy pamiętać, że oprócz wyśmienitej zabawy, celem zajęć jest nauka zmysłowego tańca przy rurze i nieustanne doskonalenie umiejętności w tej płaszczyźnie. Równolegle uczestniczki kursu budują zgrabną, wysportowaną sylwetkę, jednocześnie poprawiając kondycję, siłę i elastyczność swojego ciała. Pole dance przynosi rewelacyjne efekty, z tygodnia na tydzień dając uczestniczkom coraz więcej radości, przyjemności i satysfakcji. Jest tylko jeden warunek- systematyka. Tylko regularne uczestnictwo w zajęciach pozwala w pełni na osiągnięcie pożądanych efektów.

Na zajęcia zapraszamy wszystkie panie niezależnie od wieku i budowy ciała. W przypadku osób, które nie ukończyły 18 roku życia, potrzebna jest zgoda rodziców. Nie jest wymagane wcześniejsze przygotowanie sportowe lub taneczne - liczy się wyłącznie pozytywne nastawienie, dobra zabawa i chęć do działania. Różne stopnie zaawansowania prowadzonych zajęć pozwalają na dopasowanie ich do indywidualnych umiejętności i możliwości każdej z uczestniczek.

Kobiety w ciąży oraz mające za sobą poważne choroby lub urazy, dla własnego dobra, przed rozpoczęciem nauki, powinny skonsultować się z lekarzem.