Jak do nas trafić?
O szkole
Loading ...

Pole Dance School - pierwsza w Poznaniu profesjonalna szkoła tańca na rurze - zaprasza do nauki tej wspaniałej dyscypliny. Pole dance (czyli taniec na rurze) to połączenie fitnessu, akrobatyki i zmysłowego kobiecego tańca, w którym główną rolę odgrywa pionowa rura umożliwiająca wykonywanie efektownych figur i układów.
Ponieważ taniec na rurze jest formą ekspresji artystycznej, w zależności od indywidualnych preferencji tancerki może on przybierać formę akrobatyki sportowej lub też uwodzicielskiego tańca, w którym duży nacisk położony jest na zmysłowe i subtelne ukazanie kobiecego piękna.

Taniec na rurze to doskonała metoda na wymodelowanie zgrabnej, ponętnej sylwetki i zrzucenie zbędnych kilogramów. Na zajęciach poprawisz ogólną koordynację ruchową i kondycję, wzmocnisz i ujędrnisz całe ciało, które nabierze siły, gibkości i elastyczności.

Lekcje pole dance mają doskonały wpływ nie tylko na kobiece ciało ale również w znaczny sposób pozytywnie wpływają na samopoczucie i nastrój. Na naszych zajęciach panie uczą się bowiem przede wszystkim jak wydobyć z siebie maksimum kobiecości i seksapilu co daje ogromną satysfakcję i mnóstwo radości. Dzięki temu kobieta czuje się spełniona, pewna siebie i jeszcze piękniejsza a zmysłowy taniec, dając jej siłę i motywację do działania, znajduje w ten sposób odzwierciedlenie w życiu codziennym.

Ponadto uczestnictwo w zajęciach pole dance pozytywnie wpływa na relacje z ukochanym, który będzie zachwycony Twoimi nowymi umiejętnościami. Dzięki temu urozmaicisz Wasz związek, a wspólnie spędzone chwile we dwoje nabiorą nowego znaczenia.

Taniec na rurze poleca się także osobom skrytym i nieśmiałym. Uczestnictwo w zajęciach podnosi bowiem poczucie własnej wartości i pewności siebie, odstresowuje i rozluźnia. Poza tym, to po prostu świetna zabawa przy muzyce, w kobiecym gronie.

Pole dance nie wymaga wcześniejszego przygotowania sportowego oraz tanecznego.
Szkoła tańca na rurze "Pole Dance School" zaprasza serdecznie na zajęcia wszystkie panie bez względu na wiek i budowę ciała.